Проект

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Елена Борисовна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Елена Борисовна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

щодо розробника проектно-вишукуівльної документації "Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок для дитячого населення в КП "Криворізька міська клінічна лікарня №8" КМР м.Кривий Ріг, вул. Сергія Колачевського, 55.

Надайте відповідь, яка саме проектна організація розробляла проектну документацію по об’єкту "Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок для дитячого населення в КП "Криворізька міська клінічна лікарня №8" КМР м.Кривий Ріг, вул. Сергія Колачевського, 55.

Скільки коштувала розробка проектно-вишукуівльної документації по об’єкту "Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок для дитячого населення в КП "Криворізька міська клінічна лікарня №8" КМР м.Кривий Ріг, вул. Сергія Колачевського, 55.

Прошу надати посилання на закупку на сайті https://prozorro.gov.ua.
з виконання проектно-вишукувальних робіт по об’єкту "Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок для дитячого населення в КП "Криворізька міська клінічна лікарня №8" КМР м.Кривий Ріг, вул. Сергія Колачевського, 55.

З повагою,

Елена Борисовна

УОЗ Звернення громадян,

--
З повагою,
головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому Криоврізької
міської ради
(0564) 92-04-77

УОЗ Звернення громадян,

--
З повагою,
головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому Криоврізької
міської ради
(0564) 92-04-77