Програмний комплекс "Курс:Школа" у ЗОНЗ Кривого Рогу

Василенко Євген

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи використовується в загальноосвітніх навчальних закладах Кривого Рогу програмний комплекс "Курс:Школа" виробництва ТОВ "НОВІ ЗНАННЯ" (м. Харків).
2. Скільки ліцензійних примірників програмного комплексу "Курс:Школа" встановлено в загальноосвітніх навчальних закладах Кривого Рогу.
3. Яка загальна вартість ліцензійних примірників програмного комплексу "Курс:Школа", встановлених в загальноосвітніх навчальних закладах Кривого Рогу.
4. Яка сума із загальної вартості ліцензійних примірників програмного комплексу "Курс:Школа", встановлених в загальноосвітніх навчальних закладах Кривого Рогу, виділена із міського бюджету Кривого Рогу.
5. Чи здійснюється регулярне оновлення програмного забезпечення та технічна підтримка користувачів з боку розробників програмного комплексу "Курс:Школа".
6. Яку суму витрачено в 2015 році і закладено на 2016 рік для регулярного оновлення та технічної підтримки програмного комплексу "Курс:Школа" в загальноосвітніх навчальних закладах Кривого Рогу.

З повагою,

Василенко Євген

УОіН Кривий Ріг приймальня,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Купуй дешевше на Aukro.ua! Розпродаж!
http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...