Програма забезпечення житлом

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віктор Гаврилюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віктор Гаврилюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи було розроблено державну цільову програму забезпечення житлом осіб, які брали участь в антитерористичній операції та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також внутрішньо переміщених осіб за принципом державно-приватного партнерства, пільгового кредитування, на виконання Указу Президента України №837/2019 від 8 листопада 2019 року (пункт 9-а)? Якщо так, то яким нормативно-правовим актом затверджено таку програму?

З повагою,

Віктор Гаврилюк

Mail Delivery System,

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України request email]
host server.mva.gov.ua [194.54.80.198]
SMTP error from remote mail server after RCPT TO:<[Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України request email]>:
550 Mailbox is full / Blocks limit exceeded / Inode limit exceeded