Програма поводження з безпритульними тваринами м. Івано-Франківську на 2017-2020 роки.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Soloviova Olya, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Проектно-кошторисну документацію для майбутнього муніципального притулку. Призвища та посади відповідальних за виконання роботи працівників. Також прошу надати план та кошторис за весь період дії програми, 2017-2020 року.

- Проектно-кошторисну документацію для реконструкції діючого притулку на базі ГО "Івано-Франківське обласне товариство захисту тварин". Призвища та посади відповідальних за виконання роботи працівників. Також прошу надати план та кошторис за весь період дії програми, 2017-2020 року.

- Звіт про проведення соціально-освітніх кампаній. Дати проведення кампаній, призвища та посади відповідальних за виконання роботи працівників. Також прошу надати план та кошторис за весь період дії програми, 2017-2020 року.

- Звіт про соціологічні опитування. Результати опитувань, дати проведення опитування, призвища та посади відповідальних за виконання роботи працівників. Також прошу надати план та кошторис за весь період дії програми, 2017-2020 року.

- Звіт про виготовлення поліграфічної продукції. Кошторис, як і де була реалізована продукція. Призвища та посади відповідальних за виконання роботи працівників. Також прошу надати план та кошторис за весь період дії програми, 2017-2020 року.

- Звіт про висвітлення проблемних питань поводження з безпритульними тваринами у ЗМІ. Дати та перелік ЗМІ з якими співпрацювали. Призвища та посади відповідальних за виконання роботи працівників. Також прошу надати план на весь період дії програми, 2017-2020 року.

- Звіт про проведення "круглих столів", семінарів та конференцій щодо проблеми безпритульних тварин. Дати та перелік учасників "круглих столів", семінарів та конференцій. Інформацію як долучитись до таких заходів. Призвища та посади відповідальних за виконання працівників. Також прошу надати план та кошторис за весь період дії програми, 2017-2020 року.

З повагою,

Soloviova Olya

Відділ звернень, Івано-Франківська міська рада