Профілактичні медогляди педагогічних працівників

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1)Де має право проходити щорічний медогляд педпрацівник?

2)Чи можна пройти медогляд за місцем проживання?

3)Чи можуть змусити педпрацівника проходити медогляд за місцем роботи на підстав того, що заклад уклав договір із певним закладом?

4)Чи має право роботодавець укладати договір з медичним закладом, не узгодивши це питання із робітником?

5)Чи потрібно надавати до навчального закладу результати аналізів та обстежень, крім санкнижки із зазначеним допуском до роботи?

6)Чи повинен і має право робітник відділу кадрів вести якусь програму (заповнювати дані про проходження педпрацівниками медогляду із зазначенням лікарів та результатів аналізів та досліджень; і вимагати надання цієї інформації від робітників? чи це не порушення лікарської таємниці?)

7)Чи мають право і хто штрафувати керівника навчального закладу за те, що вчитель пройшов медогляд не у тому закладі, де підписаний договір, а в іншому ліцензованому закладі?

Прошу до всіх пунктів зазначити статті законів і роз'яснити.

З повагою,

Наталія

Від: Михайленко Андрій
Міністерство охорони здоров'я

Доброго дня! На жаль, більшість Ваших питань потребують надання роз’яснення, а це не підпадає під дію ЗУ "Про доступ до публічної інформації" (запит і роз’яснення - це несумісні між собою речі). Всі питання, що потребують надання роз’яснень розглядаються та реєструються виключно на електронній скриньці МОЗ України [адресу приховано]. Прошу. Звертайтесь.

show quoted sections

Посилання