Продаж валюти банком

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я займаюсь підприємницькою діяльністю та маю розрахунковий рахунок в доларах США на який приходить оплата за надані послуги.
Банк проводить продаж валюти, при цьому продаж валюти повинен відбуватися по курсу міжбанку, але реальний курс продажу в банку відрізняється від курсу валюти за кожен окремий день.
Наприклад я продавав валюту 25 березня 2014 року - банк провів продаж валюти по курсу 10,6 при цьому з відкритих джерел динаміки зміни курсу міжбанку мені відомо що курс коливався в межах 10,7-10,9 тобто банк продав на міжбанку мої гроші по курсу якого не було на міжбанку в той день - заробивши при цьому на різниці.

Прошу дати відповідь на таке питання:

1)Чи має право банк продавати валюту на міжбанку по курсу нижчому, ніж реальний курс міжбанку?

2)Якщро банк все-таки має право продавати по курсу відмінному від курсу міжбанку - то які є межі заниження курсу, адже банк в такому разі може продати долар по курсу 1:1,заробивши при цьому не малі гроші, і це буде законно?
З повагою,

Олександр