Продаж коктейлів у ДНЗ 789

Доброго дня

На території ДНЗ 789 вже не перший рік продають дітям кислородні коктейлі.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-Інформацію щодо апарату для приготування кисневої пінки, який використовується в ДНЗ №789 (назва моделі, технічні характеристики, наявність газового балону або кисневого концентратору, наявність джерела медичного кисню).
- Копії первинних документів про купівлю кисневого апарату або копію договору оренди на використання кисневого апарату.
- Копії дозвільних документів на використання кисневого апарату в ДНЗ№789.
- Калькуляцію вартості кисневої пінки (собівартість, плата за оренду тощо).
- Інформацію про порядок розрахунку за додаткові платні послуги вживання кисневої пінки в ДНЗ №789.
- Копію угоди (письмової заяви, договору, контракту) складеної між ДНЗ №789 та батьками про згоду на запровадження додаткової платної послуги вживання кисневої пінки згідно Закону України «Про дошкільну освіту», ст. 23, п.4; Постанови Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 «Положення про дошкільний навчальний заклад», ст.26; Спільного наказу Міністерства освіти України, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від 23.07. 2010 № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», ст.1,п.6.

Управління освіти,

1 Attachment

Доброго дня!
Згідно вашої відповіді, у ДНЗ 789 коктейлі не продають! Тоді прошу провести розслідування і відправити у відповідні органи задля реагування! Адже на території закладу дані коктейлі продавались! І всі батьки і вихователі про це знають! А значить, завідуюча закладу займається незаконною комерційною діяльністю, а також піддає загрозі життя та здоров`я вихованців, продаючи дітям не сертифіковані «підпільні» коктейлі! А також прошу подати відповідний запит у налогову службу, оскільки з прибутків, отриманих із продажу коктейлів, завідуюча закладу податки не платила!

З повагою,

Тетяна

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]