Проблемне керівництво ЗОШ №11

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1) Які мірі були прийняті Управлінням освіти та керівництвом міста стосовно неодноразових порушень у Чернівецькій ЗОШ №11 з боку директора школи?

2) Чому не враховується думка громади (батьків та колективу) стосовно важких умов роботи, які створила директор школи М.В. Герасимюк до якої в колективу та батьків абсолютно немає довіри та поваги.

3) Пояснення - чому згідно із законом про освіту Герасимюк М.В. не переведена на контракт, а працює на безстроковій трудовій угоді при багаточисельних скаргах?

4) Інформацію про те, чому бойлери, які призначені для школи припадають пилюкою в кабінеті директора вже досить давно і не встановлюються

З повагою,

Тетяна

Від: Управління освіти Чернівецької міської ради

--
З повагою, управління освіти Чернівецької міської ради

Посилання