Про значення "Я Вас, Я всіх-почув, Я всіх поміняю", у розумінні пана Президента П.Порошенко

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!
ІЗ КОМЕНТАРЯ наданого моїм представником на офіційній сторінці fb ПЕТРА ПОРОШЕНКО щодо його звернень до українців/ок, в тому числі молоді , загалом виборців тощо, після 31 березня 2019 року.
«Теж звертаюся до українців/ок, в тому числі до Молоді і тих хто вдруге зібрався за Президента Петра Порошенко !!!!!! НЕ ВІРИТИ ЖОДНОМУ його і його призначенцям слову і обіцянкам !!! До речі, про акти масової прямої дискримінації жінок за ознакою статі і віку в прихованому так званому законодавстві України і на практиці, знали безпосередньо і нинішні члени ЦВК !!!! А покривають п'ятий рік - судді "оновлених" нацсудів, в тому числі Верховного Суду !!!!!
Оскільки, ЗВИК ВІДПОВІДАТИ і ПІДТВЕРДЖУВАТИ КОЖНЕ СЛОВО і ПУБЛІКАЦІЇ, надаю документи ( посилання). Деякі із Уряду України ( Міністр соціальної політики пан А.Рева, його заступниця пані Н.Федорович, інші "уявні відповідальні особи при "уряді ") пособники актам масової дискримінації жінок за ознакою статі і віку в прихованому законодавстві України і на практиці, особливо активно 2014-2018 р р., водночас таж пані Федорович, як голова української делегації у березні 2017 р. звітувалася та нагло брехала перед Комітетом ООН щодо їх "досягнень і виконання Україною положень КЛДЖ ( посилання). Такі ж відписки ВРУ та її Комітетів, Уряду України, в тому числі Адміністрації Президента, впродовж 2015-2019 р.р. оприлюднені на моїй сторінці fb, ознайомитися може кожний. Крайній лист від грудня 2018 року в кейсі від Мінсоцполітики України - абсолютно пояснює, що Міністерство уявлення не має, що таке РПП ООН-УКРАЇНА 2018-2021 р.р. , Цілі Сталого Розвитку 2030 р, що є невід'ємною частиною виконання і імплементації Угоди Асоціації Україна-ЄС. Те саме відбувається в цілому по міністерствах Уряду України.
Дійсність за Президента П.Порошенко - це в прихованих положеннях/ інструкціях в усіх сферах і напрямках на їх закритих нарадах і засіданнях за особистої участі Президента санкціонована і погоджена, ще в 2014 році масова пряма дискримінація українців/ок за ознакою статі і віку, де жінки віком 50 років, а чоловіки віком 55 років для влади і нього - НЕПОТРЕБ.
НАГАДАЮ, ХТО СТАВ ЗАБУВАТИ - то НАШІ МАМИ, БАТЬКИ, СЕСТРИ, ДРУЖИНИ - яких вони погнали/ вигнали на заробітки за кордон, до речі в тому числі і до росіян.
Підтвердження розміщено на моїй сторінці fb, інша/і : фактологічна інформація, документи, відомості тощо.
Дійсність, пряма дискримінація жінок за ознакою статі і віку, чисельність дискримінованих ними за п'ять років вони "не вели", і це тільки по одному центральному державному органу, "оновленні" ним суди п'ять років займаються виключно знущаннями і покриванням їх злочину щодо цього.

https://drive.google.com/file/d/1t2bo0kQ...

Інші статисти і пособники масової дискримінації жінок з ВРУ та її Комітети, "Грант" і його АП, Уряд України тощо впродовж 2014-2018 р.р. пособствували і покривали масову дискримінацію українських жінок, і роблять це досі за допомогою судів :
https://drive.google.com/file/d/12FzeEBB...
»
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Про те, чи "Я Вас, Я всіх - почув, Я всіх поміняю" - із публічних відеозвернень пана Президента П. Порошенко, так і зосталося на сленгі посадових осіб органів державної влади, пана Президента П.Порошенео та його Адміністрації - ідіть на х@р тощо. Як це відбувалося в моєму випадку п'ять попередніх років.

2. Про те, чи означає публічна заява пана Президента П Порошенко : "Я всіх поміняю, приділю увагу молоді", продовження актів масової прямої дискримінації за ознакою статі і віку українців/ок.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці, Офіс Президента України

1 Attachment