Про запит отриманний від департаменту екології та природних ресурсів міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ковалевич Олена Олегівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ковалевич Олена Олегівна

Доброго дня!

На офіційному сайті міської ради оприлюднено проєкт рішення міської ради "Про впровадження нормативної грошової оцінки земель
міста Кам'янське станом на 01.01.2020".
У додатку 4 аналізу регуляторного впливу до проєкту рішення є посилання на запит отриманний від департаменту екології та природних ресурсів міської ради.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію запиту отриманному від департаменту екології та природних ресурсів міської ради інформації стосовно підприємств (суб’єктів господарювання), що є основними джерелами забруднення атмосферного повітря міста, з метою визначення економіко-планувальних зон земельних ділянок, на яких зазначені підприємства розташовані.

З повагою,

Ковалевич Олена Олегівна

Фонд комунальної власності м. Дніпродзержинська, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

3 Attachments

--
Это сообщение проверено на вирусы антивирусом Avast.
https://www.avast.com/antivirus