Про захист прав споживачів послуги зберігання автотранспорту

Доброго дня!
Відповідно до пп. 14.1.229. п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України, спеціально відведені автостоянки - площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді або державі, яка визначається органами місцевого самоврядування із встановленням правил щодо відповідальності за збереження транспортного засобу, що не передбачено для майданчиків для платного паркування.

Рішенням № 5286-VI від 27.08.2014 року Одеська міська рада затвердила Додаток 2 зі спеціально відведеними автостоянками.

ПРАВИЛА зберігання транспортних засобів на автостоянках затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 р. N 115. Ці Правила регламентують організацію та порядок надання послуг щодо зберігання транспортних засобів (автомобілів, автобусів, мотоциклів, моторолерів, мотоколясок,мопедів, причепів), що належать громадянам, а також транзитних транспортних засобів, що здійснюють міжнародні та міжміські перевезення, і поширюються на всі автостоянки (крім автостоянок - гаражних кооперативів), що охороняються, незалежно від форм власності, які є суб'єктами господарської діяльності, чи належать цим суб'єктам (надалі - автостоянки). Правила розроблені відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів"

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати рішення Одеської міської ради, яким затверджені правила із встановленням правил щодо відповідальності за збереження транспортного засобу на спеціально відведених автостоянках що належить на правах власності територіальній громаді.

З повагою,

Ольга

Від: Департамент транспорта

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання