про забезпечення шкіл та садочків антисептиками Вінницької ОТГ

Нишпорка Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На виконання Постанови МОЗ України № 42 від 30.07.2020 року
"Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" на власника (засновника) навчального закладу покладається обов'язок із забезпечення ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), антисептиками, рідким милом, паперовими рушниками та контейнерами для збору ЗІЗ.
Прошу надати відповідь:
1. Чи проведений розрахунок у необхідних об'ємах зазначених матеріалів для закладів освіти Вінницької ОТГ ?
2. Чи здійснена закупівля ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), антисептиків, рідкого мила, паперових рушників та контейнерів для збору ЗІЗ?
3. Який термін надходження зазначених матеріалів до закладів освіти: дитячі садочки та школи?
4. Чи входять групи/класні кімнати до приміщень, які мають забезпечуватися антисептиками, рідким милом, паперовими рушниками та контейнерами для збору ЗІЗ?
5. Хто повинен проводити дезинфекцію поверхонь кожен день після закінчення навчання у групах/ класних кімнатах? хто фінансує проведення цих робіт?

Окремо прошу надати роз'яснення з приводу забезпечення термометрії працівників закладів освіти. Хто, за який кошт та у якій кількості повинен придбавати безконтактні термометри для даних цілей?

З повагою,
Нишпорка Олена

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

Відповідно до §3 розділу 10 регламенту виконавчих органів Вінницької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 30.01.2020р. №252, усі запити, що надходять до Вінницької міської ради, її виконавчих органів, реєструються виключно відділом звернень апарату міської ради та її виконкому, що організовує доступ до публічної інформації.
Ваш запит отримано та зареєстровано 14.08.2020р., реєстраційний індекс: Н-01-75887.

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

1 Attachment