Про впровадження ІМР Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Доброго дня!
В липні 2020 року було принято постанову «Про реалізацію експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», відповідно до якої: створення та внесення відомостей про містобудівні умови та обмеження, їх зміна, відмова у їх наданні, скасування та зупинення містобудівних умов та обмежень, будівельні паспорти забудови земельної ділянки, їх зміна, скасування та зупинення, внесення відомостей про містобудівні умови та обмеження, будівельні паспорти забудови земельної ділянки, які видані до запровадження експериментального проекту, виключно з використанням Реєстру є обов’язковим:
• з 10 липня по 31 серпня 2020 р. — для уповноважених органів містобудування та архітектури, які письмово повідомили Мінрегіону про інституційну та технічну спроможність забезпечити належне використання Електронної системи із зазначенням дати початку її використання;
• з 1 вересня по 30 листопада 2020 р. — для всіх уповноважених органів містобудування та архітектури.
Окрім того, з 01.07.2020 року всі органи містобудування та архітектури мають вносити в ЄДЕССБ графічні матеріали з будівельних паспортів та містобудівних умов та обмежень. При цьому, вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа, відомостей про координати поворотних точок меж контурів об’єкта будівництва та результатів контрольного геодезичного знімання наведено у додатку 1 до Порядку експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва , а завантаження сканованих копій (фотокопій) документів в Електронну систему має здійснюватись у форматі “PDF”.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Скільки з 10 липня 2020 року відділом містобудування та архітектури ІМР було видано містобудівні умови та обмежень в м. Ірпінь в паперовому вигляді?
2. Скільки з 10 липня 2020 року відділом містобудування та архітектури ІМР було внесено до Реєстру будівельної діяльності відомостей про містобудівні умови та обмеження в м. Ірпінь?
3. По скільком об’єктам будівництва в м. Ірпінь з 10 липня 2020 року відділом містобудування та архітектури ІМР було завантажено до ЄДЕССБ графічних матеріали у формі витягу з містобудівної документації (основне креслення) з нанесенням контурів ділянки, яка забудовується, та викопіюванням з умовними позначеннями, що підтверджує відповідність намірів забудови функціональному призначенню територій згідно з містобудівною документацією та викопіювання з топографо-геодезичного плану масштабом 1:2000, що надавалося замовником.
4. Чи вважаються дійсними містобудівні умови та обмеження та будівельні паспорти виданні відділом містобудування та архітектури ІМР без внесення усіх необхідних документів та графічних матеріалів в ЄДЕССБ?

З повагою,

Мартиненко Олександр