Про визначення звітнього періоду

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, прошу надати наступну інформацію:

Відповідно до Підпункт 1 пункту 1 розділу VІІ Правил постачання природного газу передбачено, що якщо за підсумками розрахункового періоду фактичний об’єм (обсяг) споживання природного газу, що закуплений постачальником за договором постачання природного газу, буде менший від підтвердженого обсягу природного газу (за умови, що підтверджений обсяг відповідав замовленому споживачем), постачальник має право вимагати від споживача відшкодування збитків у розмірі не більше подвійної облікової ставки Національного банку України від вартості недовикористаного обсягу газу за звітний період.
Враховуючи наведене, який період (газова доба чи газовий місяц) вважається звітним для обрахунку збитків відповідно до вищезначеного пункту Правил постачання природного газу?

Зазделегідь дякую,

Тетяна