Про визначення внесків у 2020-2021 роках за обслуговування вузлів комерційного обліку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Фьодор Руденко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Фьодор Руденко

Доброго дня!
В Законі України "Про метрологію та метрологічну діяльність" у ст. 17 йдеться про те, що періодична повірка засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків за спожиті теплову енергію і воду) проводиться за рахунок внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку, встановлених відповідно до Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання".

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про умови, порядок і особливості визначення внесків у 2020-2021 роках за обслуговування вузлів комерційного обліку співвласниками багатоквартирного будинку.

З повагою,

Фьодор Руденко

ITROBOT, Міністерство розвитку громад та територій України

2 Attachments

надати інформацію про умови, порядок і особливості визначення внесків у
2020-2021 роках за обслуговування вузлів комерційного обліку
співвласниками багатоквартирного будинку.