Про виконання рішення ОАС м. Києва від 28.03.2018 у справі № 826/12032/17

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Башкіров Ярослав Володимирович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Башкіров Ярослав Володимирович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу Вас повідомити мене про виконання Кабінетом Міністрів України рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.03.2018 у справі № 826/12032/17, що залишено без змін постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 12.07.2018, і тим самим набрало чинності з 12.07.2018.
Згідно з резолютивною частиною рішення постановлено зобов'язати Кабінет Міністрів України невідкладно опублікувати резолютивну частині рішення суду у виданні, в якому було офіційно оприлюднено оскаржуваний акт, після набрання рішенням законної сили.
У разі виконання судового рішення - прошу Вас надати реквізити офіційного друкованого видання, у якому було здійснено таку публікацію. У разі невиконання судового рішення - прошу Вас надати інформацію про причини такого невиконання або обставини, які заважають виконанню.

З повагою,

Башкіров Ярослав Володимирович

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Я. В. БАШКІРОВУ
[FOI #37329 email]

Шановний Ярославе Володимировичу!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 06.08.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до правди», в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та згідно із § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
Статтею 1 Указу Президента України від 13.12.1996 № 1207 «Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» установлено, що інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України», який засновується і видається Міністерством юстиції України, є щотижневим офіційним виданням, у якому публікуються державною мовою, зокрема постанови і розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативний характер.
З метою виконання вимог частини першої статті 265 Кодексу адміністративного судочинства України щодо публікації резолютивної частини рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.03.2018 у справі № 826/12032/17 про визнання протиправними та скасування окремих положень постанови Кабінету Міністрів від 07.06.2017 № 413 у виданні, в якому її було офіційно оприлюднено, Секретаріат Кабінету Міністрів звернувся до Міністерства юстиції з відповідним листом. Станом на 08.08.2018 інформація про результати розгляду згаданого листа у Секретаріаті Кабінету Міністрів відсутня.
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Мін’юсту для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів України

показати цитоване

2 Attachments

--
ВПВР ДДВС МЮУ

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

1 Attachment

 

 

Управління систематизації законодавства