Про виконання бюджетної програми "Фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій Півторак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олексій Півторак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомте, будь ласка, які заходи були здійснені в 2018 році на виконання коду програмоної кваліфікації бюджетних видатків 3101240 "Фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм"?
2. Які заходи плануються в 2019 році на викнання прогами 3107020 "Фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм"?
3. Установлювали в 2018 році відеокамери на дорогах чи які здійснювалися заходи? А в 2019 році що вже зробил ина виконання програми видатків держюджету, яка стосується безпеки дорожнього руху?

З повагою,

Олексій Півторак

Від: Плачінта Дмитро Васильович
Міністерство інфраструктури України

̳

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання