Про види методичних розробок для встановлення педагогічного звання "Учитель-методист" Дніпропетровська область

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На основі 5.2 Типового положення про атестацію педагогічне звання ,,Учитель-методист'' присвоюється педагогічним працівникам, які мають вищу кваліфікаційну категорію та здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами або професійними об'єднаннями викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти.
Я маю вищу кваліфікаційну категорію, педстаж 22 роки, вчитель початкових класів, успішно сертифікована у 2020р.
Створила авторську програму входження у шкільне життя «Первоцвіт». Програма схвалена і пройшла апробацію у 2020 році на базі Кременчуцького педагогічного коледжу ім.А.С.Макаренка, про що є відповідні документи – висновки, рецензії, витяг з наказу та протоколів.
Запитання.
1.Чи можна вважати мою роботу – дану авторську програму- достатньою для того, щоб претендувати на присвоєння педагогічного звання ,, Учитель-методист''?
2. Якщо я перепрофілюю програму у методичний посібник – тоді висновки та рецензії про апробацію програми будуть недійсні- бо апробовувалась саме програма «Первоцвіт»?
Оскільки адміністрація закладу освіти, в якому я працюю, Новодачинського ліцею Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області вважає, що це обов'язково має називатися методичний посібник, а не програма, яка за своєю суттю і є методичним посібником.
На консультації у м.Дніпро у КЗВО ДАНО ДОР мені вказали, що у переліку методичних розробок програм немає ( посилаються на власний рекомендаційний лист №731 від 21.10.2021р щодо проведення процедури схвалення методичних розробок).
Дякую за відповідь!

З повагою,

Гузь Олена

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]