Про вибори ректора НАУ 2021

Падєрін Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На якій підставі Луцького М.Г. було зареєстровано кандидатом на вибори ректора Національного авіаційного університету, якщо він підпадає під дію критерію очищення влади визначеного пунктом 5) частини 2 статті 3 Закону України "Про вищу освіту"? Чи є документ, що спростовує відповідність Луцького М.Г. цьому критерію? І чому перевірка на відповідність цьому критерію не робилась до включення його у список претендентів на пост ректора?

З повагою,

Падєрін Володимир

Падєрін Володимир

Доброго дня!

Прошу Вас не затримувати відповідь на запитання які турбують викладачів і студентство Національного авіаційного університету! На жаль, плоди ситуації, яка склалась з призначенням ректора пожинати не Вам, а студентам і викладацькому складу, саме тому ПРОШУ Вас надати доступ до інформації яким чином Максим Георгійович Луцький проходив перевірку до його включення у бюлетень, хто проводив цю перевірку і яким чином йому вдалося пройти перевірку на відповідність критерію очищення влади передбаченого частиною другою статті 3 Закону України "Про очищення влади" та забороні визначеній частиною третьою статті 1 Закону України "Про очищення влади"?

З повагою,

Падєрін Володимир

Карпенко Є., Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Карпенко Є., Міністерство освіти і науки України

1 Attachment