Про вбудовано-прибудовані нежитлові приміщення в ЖК

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Фьодор Руденко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Фьодор Руденко

Доброго дня!
Законом "Про регулювання містобудівної діяльності" стаття 22-2 передбачає, що Реєстр будівельної діяльності є компонентом електронної системи, який забезпечує створення, збирання, накопичення, обробку, захист, облік інформації у тому числі:
про інвентаризаційні справи, матеріали технічної інвентаризації, технічні паспорти об’єктів незавершеного будівництва, закінчених будівництвом об’єктів та їхніх частин (квартир, вбудованих чи вбудовано-прибудованих житлових та нежитлових приміщень у будинку, будівлі, споруді, гаражних боксів, машиномісць, інших житлових та нежитлових приміщень, які після прийняття об’єкта в експлуатацію є самостійними об’єктами нерухомого майна)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про кількість, метраж і розташування вбудовано-прибудованих нежитлових приміщень у будинках ЖК "Повітрофлотський квартал", вул. Шолуденка 1А, Шолуденка 1В, м. Київа, які після прийняття об’єкта в експлуатацію у 2018р., є самостійними об’єктами нерухомого майна.

З повагою,

Фьодор Руденко

ITROBOT, Міністерство розвитку громад та територій України

2 Attachments

стосовно надання інформації з Реєстру будівельної діяльності щодо даних
технічної інвентаризації приміщень у житловому будинку