Про утворення, реорганізацію, ліквідацію та перепрофілювання закладів загальної середньої освіти

Нишпорка Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до Закону України про повну загальну середню освіту, а саме статті 32 про утворення, реорганізацію, ліквідацію та перепрофілювання закладів загальної середньої освіти, Вінницька міська рада приймає відповідні рішення.
Прошу надати повний перелік закладів загальної середньої освіти, що будуть перепрофільовані відповідно до оновленого Закону України із КЗ ЗОШ 1-3 ступенів у нові навчальні заклади. у разі наявної спеціалізації, як то школа з поглибленим вивченням окремих предметів, прошу зазначити наявну чи заплановану спеціалізацію.

З повагою,

Нишпорка Олена

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

Відповідно до §3 розділу 10 регламенту виконавчих органів Вінницької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 30.01.2020р. №252, усі запити, що надходять до Вінницької міської ради, її виконавчих органів, реєструються виключно відділом звернень апарату міської ради та її виконкому, що організовує доступ до публічної інформації.
Ваш запит отримано та зареєстровано 19.01.2021р., реєстраційний індекс: Н-01-12889

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

1 Attachment