Про укладання договорів

Я, Єськова Оксана Олександрівна, є власницею квартири №92 по вулиці Олеся Гончара, 6 у місті Дніпро.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи дійсно КО "Жилсервіс-2" Дніпропетровської міської ради надає послуги з утримання будинків та прибудинкових територій за адресою Дніпро, вулиця Олеся Гончара, 6?

2. Якщо так, на підставі яких документів я, Єськова Оксана Олександрівна, співпрацюю з КП "Жилсервіс-2" ДМР, та на підставі чого мені нарахзовуються рахунки за комунальні послуги?

3.До якої дільниці належить моя квартира 35 за адресою вулиця О.Гончара, 6, м.Дніпро? Прошу вказати адресу, телефони та контактну особу, з якою можна упорядкувати документи.

4. Чому на сайті міських комунальних платежів відображається борг по сплаті мною полслуг за вивіз сміття у сумі 18,72 грн, адже цю суму я сплатила ще 10.08.2018 р. (Сума зі сплати послуг Жилсервісу - 600,00 грн , сплачена також у цей день і у тому ж банку, -відображається.) Прошу вказати реальну заборгованість за вивіз сміття станом на соьогднящній день.

З повагою,
Єськова Оксана