Про центр професійного розвитку педагогічних працівників

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з попереднього листа та інформації з інформаційного простору, центри професійного розвитку педагогічних працівників повинні функціонувати як окремі юридичні особи.
На сьогоднішній час відділи освіти які мають у своєму підпорядкуванні структурні підрозділи «Методичний кабінет», зробили попередження згідно КЗпП (за 2 місяці) про майбутнє звільнення працівників Методичних кабінетів у зв’язку зі створенням центрів професійного розвитку педагогічних працівників згідно з пунктом 5 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту»
- 5. До 1 вересня 2020 року органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям забезпечити створення районних, міських (районних у містах) центрів професійного розвитку педагогічних працівників шляхом реорганізації науково-методичних (методичних) установ (центрів, кабінетів), крім закладів післядипломної освіти, та організувати і забезпечити відбір працівників до зазначених центрів на конкурсних засадах.
але на даний час місцеві органи самоврядування не мають можливості створити зазначенні центри без положення про ці центри яке зараз знаходиться у громадському обговоренні з 20 травня 2020 року, тому багато педагогічних працівників які працюють зараз у методичних кабінетах які є структурними підрозділами відділів освіти з 1 вересня 2020 року мають бути звільненні згідно законодавства.
Питання:
1. На якому етапі громадського обговорення знаходиться проект положення про центри професійного розвитку педагогічних працівників?
2. Чому Закон України «Про повну загальну середню освіту» та МОН штовхає педагогічних працівників які працювали в Методичних кабінетах на безробіття без подальшого переведення або трудоустрою за фахом якщо скорочується кількість робочих місць при умові що тільки мала доля працівників зможе знайти працю за фахом?
3. Чому проект положення не передбачив переведення працівників до нового центру з Методичних кабінетів тим самим втрачаючи висококваліфікованих працівників? (за оцінкою Донецької області, має закритися майже п’ятдесят (50) Методичних кабінетів , Дніпропетровської області шістдесят чотири (64) Методичні кабінеті, Запорізької області п’ятдесят дев’ять (59) Методичних кабінетів, які входять до складу відділів освіти у складі структурного підрозділу у кожному з яких працюють не один працівник)
4. Чому вказана кількість методичних робітників у проекті положення не відповідає робото спроможності працівника у майбутньому центрі?
5. Як може один працівник обробити стільки педагогічних працівників та вести їх методичну підтримку, та яка заробітна плата за це передбачена ,як у військових 20-25 тисяч гривень?
6. Які документи будуть потрібні для приймання працівників у новий центр?
7. Вважатимуться чи методичні робітники державними службовцями у новому центрі?

З повагою,

Валерія

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]