про тимчасову зміну місця голосування

Ліна Морквич

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Наша сім"я прописана в Токмацькому районі Запорізької області, проживаємо ми вже 8 років в м. Запоріжжя, але квартиру знымаэмо в знайомоъ людини без договору оренди.Я домогосподарка, чоловік працює в м. Запоріжжя, старша донька голосуватиме вперше, закінчила навчання, але ще не працює.
Коли ми пішли до Орджонікідзевського районного державного реєстру виборців м. Запоріжжя , понесли заяву про тимчасову зміну місця голосування на час виборів Президента України, копії та оригінали паспортів, свідоцтва про шлюб, довідка чоловіка з місця роботи, то нам вказали на постанову http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v089... (розділ II, пункт. 2,5 додатку 1 до постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року №893 ПОРЯДОК тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси) де ми повинні ще довести , що ми проживаємо за цією адресою, а так як договору оренди на злом квартири немає і немає реєстрації на цій квартирі, то нам запропонували привести господаря квартири з паспортом, щоб він написав заяву щодо нашого проживання в цій квартирі.
Ми розуміємо, що ж така постанова, роз’яснювання до неї, але є ще http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v104... де вказано у розділі II:
пункт 2.5 виключити.
У зв’язку з цим пункти 2.6 – 2.12 вважати відповідно пунктами 2.5 – 2.11;
у першому реченні абзацу другого пункту 2.5 слова "довідка медичного закладу/установи, довідка з місця роботи, документ, що підтверджує місце проживання виборця на території відповідної виборчої дільниці" виключити;

Прошу розібратися з цим, бо ми не маємо змоги їхати голосувати за місцем реєстрації і таких як ми багато. Де взяти відсотки на голосуванні та голоси, коли є така нісенітниця з приводу змін місця голосування, є єдина база виборців, де з однієї дільниці прибрати і поставити на іншу за заявою – це справа однієї хвилини!!! Навіщо такий бюрократичний пакет документів???

З повагою,

Ліна Морквич

Стельмах О.В., Центральна виборча комісія

Доброго дня!

Відповідь у вкладеному файлі

 

З повагою

 

Заступник керівника Служби розпорядника

[1]Державного реєстру виборців

 

Стельмах Олександр Васильович

 

(044) 256 82 35

[2][email address]

[3]QR-код

show quoted sections