про танцювальний клуб "Реверанс"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лютікова Наталя, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лютікова Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Копії документів (договори аренди, тощо), на підставі яких в період з 01.01.2016 року по 15.05.2017року здійснює свою діяльність на території гімназії № 191 і в її приміщеннях танцювальний клуб "Реверанс".
2. Які фінансові платежі на користь гімназії/управління освіти у вказаний період були здійсненні представниками клубу "Реверанс", в тому числі для компенсації витрат за користуванням електричною енергією(кондиціонери, звукова техніка), теплом, водою.
3. На якіх правових підставах в приміщеннях гімназії здійснюють діяльність з надання платних послуг тренери клубу "Реверанс", а саме: Кравчук С.І., Федчишина А.В., Никоненко Р.М., Глушко А.В.? Яким чином цим людям оформлено дозвіл знаходитись в приміщенні навчального закладу і проводити роботу з дітьми?
4. Скільки фактично учнів гімназії відвідує безкоштовно танцювальний гурток, який веде Крачук О.І. і з яких класів.

З повагою,

Лютікова Наталя
0503973972
м.Київ, Русанівська наб., 18/1, кв.151

Загальний РУО,

1 Attachment

З повагою
загальний відділ управління освіти
559 77 13