Про суміщення посади директора ІРЦ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Який орган видає розпорядчий документ ( розпорядження, наказ) щодо суміщення посади директора ІРЦ з посадою вчителя-дефектолога на 0,5 ставки і скільки годин робочого часу це передбачає 9 год. чи 20 год.?
2. Який тарифний розряд та кваліфікаційну категорію повинен мати педагогічний працівник ІРЦ, який раніше працював консультантом ПМПК, та за висновком атестаційної комісії ІІ (ІІІ) рівня "відповідає займаній посаді за 13 тарифним розрядом ( оскільки кваліфікаційних категорій в ПМПК не було)?

З повагою,

Марина

Від: Міністерство освіти і науки
Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Доброго дня!

1. Увідповіді вашого листа, ви розяснюєте щодо дозволу директорам закладів загальної середньої освіти вести викладацьку роботу у цьому ж закладі, то вони мають на це право відповідно до п.91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом МОН від 15.04.1993 № 102. Цей пункт інструкції не поширюється на працівників ІРЦ.
Яким документо це регламентується, адже в Інструкції це не вказано? Також це суперечить Постанови КМУ "Про інклюзивно-ресурсний центр" п. 47 зазначено: на педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

2. У атестаційному листі педагога зроблено запис " відповідає займаній посаді" оскільки педагог атестувалася працюючи на посаді консультанта ПМПК, де оплата праці здійснювалася за 13-14 т.р. і не передбачалося присвоєння кваліфікаційної категорії. На даний час, педагог працює в ІРЦ. Розясніть будь ласка:
- на яку кваліфікаційну категорію може він атстуватися?
- чи може педагог яка мала 14 т.р. у ПМПК клопотати у атестаційній заяві про присвоєння вищої кваліфікаційної категорії?

З повагою,

Марина