Про Статут ДП "Укрзахідпроектреставрація"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про те, коли вперше був прийнятий статут Державного підприємства "Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут "Укрзахідпроектреставрація", код ЄДРПУО 13823105, ким і в який спосіб погоджений.

2. Прошу надати завірену копію Статуту ДП "Укрзахідпроектреставрація станом на дату його першого затвердження.

3. Інформацію, коли та на на основі чиїх рішень було прийнято зміни до Статуту ДП "Укрзахідпроектреставрація" (прошу надати перелік усіх змін до цього статуту).

4. Прошу надати копії усіх рішень трудового колективу ДП ""Укрзахідпроектреставрація", якими погоджені та затверджені колективом зміни до Статуту ДП "Укрзахідпроектреставрація" або повідомити, що такі рішення колективом ДП "Укрзахідпроектреставрація" не приймалися (та/чи не погоджувалися) - по кожній зміні до Статуту за час функціонування ДП «Укрзахідпроектреставрація» інформацію прошу надати окремо.

5. Прошу надати інформацію, чи подано за 2021 рік подання до Мінрегіону на внесення змін до статуту ДП "Укрзахідпроектреставрація"? Якщо так - прошу надати копію такого подання у повному обсязі.
Чи погоджені зміни до статуту ДП "Укрзахідпроектреставрація" у 2021 році? Якщо так - прошу надати копії завірень і погоджень Міністерством розвитку громад та територій , або вказати, що такі зміни не погоджені та надати копії усіх документів, які засвідчують причини такого непогодження.

У випадку, якщо запитувані документи, погодження, інформація створювалася попередніми органами влади, до відання яких відносився ДП "Укрзахідпроектреставрація", правонаступником яких є Міністерство розвитку громад та територій - прошу надати запитвану інформацію. Якщо ж Мінрегіон не є правонаступником зазначених органів влади - прошу про це зазначити у відповіді та вказати на відсутність такої інформації в Мінрегіоні та неможливість її надати.

Усі запитувані документи прошу надати у електронному вигляді як скани, не давати відсилки на інтернет-посилання, оскільки таке порушує вимоги законодавства , що регулює право на доступ до публічної інформації

З повагою,

Дацко Олеся

ITROBOT, Міністерство розвитку громад та територій України

5 Attachments

Про надання копії Статуту ДП "Укрзахідпроектреставрація"  тощо