Про стан кремінального провадження за заявою від 06.10.2020 (Повторно)

Аксинія Благута

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

06.10.2020 до ГУНП в Дніпропетровській області я подала заяву про кримінальне правопорушення за ч. 3 ст. 190 КК Укрїни, а саме шахрайство невідомої особи через сайт олх, та заволодіння моїмі коштами у розмірі 500грн. при прдбанні електронного присторю IQOS 3Duo.
В заяві до поліції я просила:
1. Прийняти мою заяву про кримінальне правопорушення за ч. 3 ст. 190 КК України;
2. Внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань;
3. Невідкладно розпочати досудове розслідування, у формі попереднього слідства, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України;
4. Визнати мене, Благуту Аксинію Анатоліївну потерпілою від кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України;
5. Вручити мені пам'ятку про процесуальні права і обов'язки потерпілого;
6. Надати мені можливість дати додаткові свідчення ( в умовах карантину в режимі відео конференції за допомогою системи EASYCON ( https://vkz.court.gov.ua/ );
7. Повідомити мене письмово (в умовах карантину на електронну пошту [email address]), у встановленому законом порядку і строки, про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування.
Зі статтями 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину», 384 «Завідомо неправдиве показання» Кримінального кодексу України, ознайомлений.
8. Зв’язатися з сайтом олх з офіційним запитом email [email address] та оримати данні: телефон та електронну адресу продавця-шахрая.
8. Подати офіційний запит до Monobank з метою встановлення особи (паспортні данні, телефон, адреса) яка отримала мої кошти шахрайськими діями. ([email address] та обов’язково поштою на юридичну адреса: АТ "Универсал Банк", г. Киев, ул. Автозаводская 54/19).

Моя заява була зареєстрована ГУНП у Дніпропетровській області 07.10.2020 Б.7185 ЖЕО №2383, та за вих.№45/59-47 від 09.10.2020 Була надіслана до Амур-Нижньодніпрвського відділу поліції де зареєстрована №34197 ЖЕО. За телефоном 098-310-23-07 мені повідомили, що справою займається слідчій Кобзар Н.
Станом на сьогоднішній день 27.11.2020 ніяких повідомлень, листів та взагалі будь якої інформації за моєю заявою на мою електронну адресу(як я просила) не надходило.
Прошу надати інформацію:
1. За яким номером зареєстровано в ЄДР моя заява про кримінальне правопорушення від 06.10.2020р.
2. Фамілія, телефон та електронна пошта слідчого, котрий займається цією справою.
3. Копію офіційного запиту та відповідь з сайту олх (email [email address]) та ориманні данні: телефон та електронну адресу продавця-шахрая.
4. Копію офіційного запиту до Monobank з метою встановлення особи (паспортні данні, телефон, адреса) яка отримала мої кошти шахрайськими діями. ([email address] та обов’язково поштою на юридичну адреса: АТ "Универсал Банк", г. Киев, ул. Автозаводская 54/19) та відповідь Monobank на нього.
5. До яких посадових осіб і в які установи (електронні ареси, телефони, ПІБ) я маю звернутися якщо за моєю заявою не вчинено належних дій або вони здійсненні з порушеннями моїх прав.

Нагадую, що згідно ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі ненадання інформації у встановлені законодавством строки запитувач передасть справу до суду для примусового її отримання і стягнення штрафу з громадським контролем та розголосом.
Вичерпну відповідь на інформаційний запит і запитувану в ньому інформацію прошу надіслати в електронному вигляді на мою електронну адресу [email address]

З повагою,

Аксинія Благута