Про стан безпеки дорожнього руху

Віктор Козоріз

Доброго дня!

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про дорожній рух", до компетенції міських рад та їх виконавчих органів відноситься "розробка, затвердження та реалізація міських і районних програм розвитку дорожнього руху та його безпеки".
У зв'язку з цим та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені таку інформацію:

1)Чи діє у м. Миргород програма з розвитку дорожнього руху та підвищення безпеки дорожнього руху? Якщо так, то коли і ким така програма була затверджена?

2) Скільки коштів з міського бюджету було виділено на реалізацію цієї Програми у 2015 і 2016 роках?

3) Яка кількість ДТП з потерпілими була зареєстрована у м. Миргород за 2015 рік і за 9 місяців 2016 року. Скільки осіб загинуло та було травмовано в таких ДТП?

4) Скільки ДТП було скоєно в місті за участю пішоходів та з вини пішоходів за 2015 рік та за 9 місяців 2016 року. Скільки пішоходів загинуло в таких ДТП?;

5) Скільки ДТП було скоєно в місті за участю велосипедистів у 2015 році та за 9 місяців 2016 року, скільки велосипедистів загинуло та було травмовано в таких ДТП?;

6) Скільки в місті було скоєно ДТП за участю дітей, скільки дітей загинуло та було травмовано в таких ДТП за 2015 рік та за 9 місяців 2016 року?

З повагою,
віце-президент ГО "Товариство учасників руху",
голова Громадської спілки захисту пішоходів ВІКТОР КОЗОРІЗ

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

ГО Центр UA залишив коментар ()

Доброго дня, ми оновили електронну пошту Миргородської міської ради. Спробуйте переслати Ваш запит.