Про середньострокові прогнози потреби у фахівцях та робітничих кадрах на ринку праці

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу надати середньострокові прогнози потреби у фахівцях та робітничих кадрах на ринку праці України, складених на основі Методики формування середньострокового прогнозу потреби у фахівцях та робітничих кадрах на ринку праці затверджена наказом Мінекономрозвитку від 26.03.2013 № 305, на основі якого формувалося державне замовлення на підготовку кадрів в сисемі освіти України окремо за 2014, 2015, 2016, 2017 роки

З повагою,

Дацко Олеся

Дацко Олеся

Доброго дня!

Незрозумілою є затримка відповіді на запит!

Прошу повідомити посаду, прізвище, імя та по-батькові посадової особи, яка на надала інформацію на запит у встановлений законом термін!
Прошу надати запитувану інформацію! Оскільки така повинна бути у розпорядженні МОНУ при формуванні замовлення підготовки фахівців за кошти держ.бюджету.

З повагою,

Дацко Олеся

zapyt, Міністерство економіки

6 Attachments

Шановна пані Олесю!
Мінекономрозвикту розгляну ло Ваш запит на публічну інформацію та надіслало Вам відповідь 25.10.2017 на електронноу адресу сайту "Доступ до правди".
Повторно направляємо Вам відповідь у вкладенні.

показати цитоване

Дацко Олеся

Доброго дня!

Дякую за часткову відповідь. Втім у моєму запиті є вимога надати прогноз на 2017 рік. Якого мені чомусь не надали.
Прошу надати такий прогноз.
Дякую

З повагою,

Дацко Олеся

Дацко Олеся

Доброго дня!
Мені не надали відповідного прогнозу на 2017 рік.

Також окремі відповіді містять лише титульний аркуш, але не містять додатків, які власне і мають інформацію щодо прогнозу.

З огляду на наступне, прошу надати запитувані інформацію у повному обсязі!

З повагою,

Дацко Олеся