Про розпорядження бюджетними коштами

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).
Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію. При цьому, згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закон України «Про доступ до публічної інформації» та згідно Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», прошу надати :
інформацію про розпорядження бюджетними коштами за 2018 рік по Раївській сільскій раді,а саме :
• текст бюджету, рішення про його затвердження;
• розпис бюджету, кошторис бюджетної установи;
• паспорт бюджетної програми та звіт про її виконання;
• інформацію про залишки бюджетних коштів;
• інформацію про видатки з резервного фонду бюджету;
• звіти про виконання бюджету;
• інформація про виконання бюджетних зобов’язань, зокрема:
• виплату субсидій, допомоги, пільг, компенсацій громадянам з бюджету;
• видатки на заробітну плату (грошове забезпечення), у тому числі – видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу тощо;
• витрати на безоплатне або пільгове матеріальне і побутове забезпечення, на яке згідно із законодавством мають право окремі категорії працівників бюджетних установ, військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу;
• Пояснювальну записку до бюджету.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Формою одержання інформації мною визначено – в електронному вигляді.
Згідно ч.2 ст.7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом. За таких умов виставлення рахунку за надання інформації, яка запитується в електронній формі є неправомірною відмовою.
Наголошую, що відмова надати публічну інформацію, яка є відкритою у доступі, є порушенням Закону «Про доступ до публічної інформації».
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушена звертатись за захистом свого права до Уповноваженого з прав людини та до суду.
Хочу зауважити ,що Закон України «Про доступ до публічної інформації» -це потужній інструмент правди,який повертає громадянину України його найголовніший статус в Україні – статус господаря,який наймає владу і конролює її роботу.
З метою економії бюджетних коштів прошу відповідь поштою не надсилати. Відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua
З повагою до Вас,
Оксана Крилова

Раївська ОТГ, Раївська територіальна громада Дніпропетровська область

1 Attachment

Оксана писал 25.01.2019 19:41:

показати цитоване

--
_З повагою, Раївська ОТГ!_

Раївська ОТГ,

13 Attachments

25.01.2019 19:41, Оксана <[FOI #45178 email]>

показати цитоване

З повагою, Раївська ОТГ