Про розміщення НПА інших органів державної влади на веб-сайті Парламенту

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Антоненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Антоненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

розпорядчі акти керівництва Верховної Ради України, що встановлюють порядок внесення до баз даних Парламенту та розміщення на офіційному веб-сайті zakon.rada.gov.ua нормативно-правових актів, не пов'язаних з діяльністю Верховної Ради України та її органів: Президента, Кабінету міністрів України, міністерств, відомств та інших органів державної влади.

Інформація запитується в межах реалізації проекту з побудови єдиної загальнодержавної системи нормативно-правової інформації в Україні та у зв’язку з прийняттям "Положення про веб-ресурси Верховної Ради України" №699 від 19.05.2015 р.

З повагою,

Сергій Антоненко експерт з питань правової інформатики, кореспондент SPILNO.TV, член громадської ради при Державному агенстві з питань електронного урядування України

Pr-uks, Верховна Рада України

1 Attachment

 
Ваше повідомлення готове до надсилання з таким вкладеним файлом або
посиланням:
127698.pdf