Про роз'яснення вимог Закону України “Про публічні закупівлі”

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Рішенням 23 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 28.11.2018 № 1317/18 “Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Роганської філії комунального підприємства “Харківські теплові мережі” передано в оренду ТОВ «Теплоенергоцентр Роганського промвузла» цілісний майновий комплекс без проведення конкурсу, для здійснення господарської діяльності у сфері теплопостачання.
Відповідним рішенням передбачені основні умови договору оренди. Ключовою умовою є здійснення поліпшень (реконструкцій, технічного переоснащення) об'єкта, переданого в оренду, відповідно до заходів, викладених у плані технічного розвитку, який є невід'ємною частиною цього договору.
Договором оренди передбачено використання амортизаційних відрахувань на основні засоби, передані у складі об'єкта оренди, виключно на поліпшення основних фондів об'єкта оренди.
Відповідно Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19 серпня 2020 року № 191 “Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації” ТОВ “Теплоенергоцентр Роганського промвузла” розробило інвестиційну програму на 2021-2022 роки, заходи якої сплановані згідно з планом технічного розвитку договору оренди. Всі заходи планується виконати господарським способом, джерелом фінансування яких є амортизаційні відрахування на об'єкт оренди.
Просимо надати роз'яснення щодо необхідності здійснення або нездійснення Товариством заходів передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” у частині проведення тендерів.

З повагою,

Оксана Гонтаренко

zvorot_zv, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство економіки України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення законодавства, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін, визначений Законом України “Про звернення громадян”.
Реєстраційний номер Вашого звернення Г-3906-21 від 14.09.2021
З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване

atovkay, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

3 Attachments

, ̳ .

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]