Про розгляд ДРС рішень Львівської міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи виконував повноваження голови Державної регуляторної служби України (далі - ДРС) Володимир Загородній у липні 2020 року, якщо виконував – прошу надати відомості, на підставі якого розпорядчого документа Володимир Загордодній виконував такі повноваження голови ДРС та надати завірену копію такого документу.

2. Просимо надати завірену копію посадової інструкції голови Державної регуляторної служби України дійсну станом на липень 2020 року. У випадку відсутності такої посадової інструкції - просимо вказати, що така посадова інструкція відсутня.

3. Чи надсилала Львівська міська рада на розгляд Державної регуляторної служби України у 2019-2020 роках ухвалу № 5476 від 19.09.2019 року? Якщо надсилала – просимо вказати вихідний номер листа від Львівської міської ради, яким надіслано такий документ на розгляд, вхідний номер реєстрації такого листа Державної регуляторної служби України.

4. У випадку, якщо ДРС розглядала звернення від Львівської міської ради щодо ухвали Львівської міської ради № 5476 від 19.09.2019 , прошу вказати, коли та у який спосіб (колегіальне засідання, експертна група тощо) відбувався розгляд надісланої ухвали Львівської міської ради № 5476 від 19.09.2019 року Державною регуляторної службою та надати завірений у встановленому порядку протокол розгляду та інші матеріали розгляду ДРС зазначеної ухвали Державною регуляторною службою України.

5. Яким документом передбачений порядок розгляду рішень , надісланих до Державної регуляторної служби України органами місцевого самоврядування на предмет їх приналежності до регуляторних актів (просимо надати завірену у встановленому порядку копію такого документу ), або вказати, що порядок розгляду таких актів відсутній.

6. Чи передбачена оплата за розгляд Державною регуляторною службою України рішень органів місцевого самоврядування на предмет їх приналежності до регуляторних актів за поданням орагнів місцевого самоврядування. Якщо передбачена - прошу вказати, яким документом передбачена така оплата, а також надати підтверджуючі документи, що Львівська міська рада оплатила такий розгляд.

Повідомляємо, що Львівська міська рада діє від імені територіальної громади міста Львова, тому всі її звернення, а також відповіді на них є публічною інформацією.

З повагою,

Дацко Олеся

4 Attachments

 

.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Дацко Олеся

Доброго дня!

Відповідь на запит є неповною. Зокрема у відповіді не вказано:
- хто і в який спосіб у Державні регуляторній службі (далі - ДРС) здійснював розгляд надісланих міським головою Львова Садовим рішень Львівської міської ради - чи це було колегіальне рішення, чи його прийняв одноосібно в.о.голови . - тому прошу таку інформацію надати.

- також не надано копії посадової інструкції голови ДРС, а відповідно не зрозумілими є його повноваження - тому прошу таку інструкцію надати.

- Також у відповіді не вказано , коли та у який спосіб (колегіальне засідання, експертна група тощо) відбувався розгляд надісланої ухвали Львівської міської ради № 5476 від 19.09.2019 року Державною регуляторної службою та не надано завірений у встановленому порядку протокол розгляду та інші матеріали розгляду ДРС зазначеної ухвали Державною регуляторною службою України.

У відповіді не надано інофрмації , яким документом передбачений порядок розгляду рішень , надісланих до Державної регуляторної служби України органами місцевого самоврядування на предмет їх приналежності до регуляторних актів (я просила надати завірену у встановленому порядку копію такого документу ), або вказати, що порядок розгляду таких актів відсутній.

Тому прошу надати запитувану інформацію!

З повагою,

Дацко Олеся