про результати моніторингу закупівель ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ,

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

Відповідно до висновку про результати моніторингу закупівлі (дата публікації на prozorro.gov.ua 08 лютого 2019, https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-0...)
Вами встановлено порушення законодавства в частині неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі замовником ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, 05408846, Україна, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Документ (протокол про адміністративне правопорушення або інше) про притягнення винних у порушенні вимог частини сьомої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» посадових осіб замовника ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ до відповідальності.
2. Чи був спрямований до суду зазначений протокол про виявлене адміністративне правопорушення замовником ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?

Відповідь на запит прошу надати шляхом розміщення на сайті "Доступ до правди"

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна

Від: Держаудитслужба
Державна аудиторська служба України


Attachment foi reguest 47307 1c8455bd dostup.pravda.com.ua.pdf
45K Завантажити відповідь


Посилання