Про результати конкурсу на зайняття посади "Начальник управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію та наступні підтверджуючі документи:
1. Про результати конкурсу на зайняття посади державної служби категорії Б "Начальник управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації"
2. Про результати спеціальної перевірки переможця конкурсу на зайняття посади державної служби категорії Б "Начальник управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації"
3. Про дату призначення на посаду начальника управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації

З повагою,

Вікторія

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment