про ремонт великої сесійної зали Львівської міської ради (каб.202)

Дацко Олеся

Доброго дня!

На сайті Львівської міської ради опублікована інформація, що передбачений ремон великої сесійної зали Львівської міської ради. У публікації зазначено: «В нас є близько 70% суми, щоб починати роботи. Вартість системи кондиціонування і опалення — понад 3,7 млн. грн. Щодо вартості будівельних робіт — поки що вивчаються ці пропозиції, але вони в межах 6−7 млн. грн. (повідомлення оприлюднене на сайті Львівської міської ради (https://city-adm.lviv.ua/news/government...).

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. Копію звернення особи (осіб), які ініціювали розгляд питання щодо здійснення ремонту великої сесійної зали Львівської міської ради (кабінету № 202) та виділення коштів з бюджету територіальної громади міста Львова у 2019 та 2020 на ці потреби.
2. Копії результатів розгляду цих звернень усіма суб’єктами владних повноважень, Які здійснювали такий розгляд та копії рішень, прийнятих за результатами розгляду цих звернень з усіма обґрунтуваннями та погодженнями.
3. Електронні ЗМІ оприлюднили проект облаштування інтер’єру великої сесійної зали Львівської міської ради - прошу надати інформацію про те, хто і на основі яких угод договорів здійснював розробку проекту інтер’єру великої сесійної зали Львівської міської ради (кабінету № 202) для ремонтних робіт, які плановано здійснити у 2019 та 2020 роках, надати копії укладених угод, кошторисів, актів виконаних робіт, а також копію рішень відповідних суб'єктів владних повноважень, яким прийнято рішення про виділення коштів з бюджету територіальної громади міста Львова чи її виконавчих органів на ці потреби.

З повагою,

Дацко Олеся

secretariat rady,

2 Attachments

Шановна Олесе Ігорівно!

На Ваші запити на інформацію, які зареєстровані у електронній системі
управління документами та записами для Львівської міської ради 16.08.2019
за №3-Д-94574-003, №3-Д-94060-001 та №3-Д-94134-001,  управління
«Секретаріат ради» Львівської міської ради скеровує, запитувану Вами
інформацію.

Лист управління від 23.08.2019  №0001-901 з додатками розміщено у
вкладеннях до цього листа. 
Також, на Ваше прохання, інформуємо, що паперовий примірник вищезазначено
листа управління з додатками Ви можете оримати наручно у Центрі надання
адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок,1).