Про реалізацію прав декларанта

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ТОВ «ПРЕМ'ЄР-ЛІГА», будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
ТОВ «ПРЕМ'ЄР-ЛІГА»

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Відповідно до ч. 2 ст. 266 Митного кодексу України, перед подачею митної декларації декларант має право з дозволу органу доходів і зборів здійснювати фізичний огляд товарів з метою перевірки їх відповідності опису (відомостям), зазначеному у товаросупровідних документах, брати проби та зразки товарів.
У разі отримання дозволу органу доходів і зборів на відібрання проб (зразків) товарів, чи є можливим здійснити наступні заходи:
• Перед подачею митної декларації, забезпечити особисту присутність співробітника органу доходів і зборів при відборі проб (зразків) товарів з метою перевірки їх відповідності опису (відомостям).
• Зобов'язати співробітника органу доходів і зборів, в присутності якого відбувається відбір проб (зразків) товарів, підтвердити власним підписом у відповідному акті, факт відбору та опечатування проб (зразків) здійснених декларантом.
• Чи передбачено порядок дій співробітника органу доходів і зборів, у вищезазначеному випадку, профільними документами (інструкціями, наказами тощо), якщо так, то якими.

Відповідь прошу надати за наступними адресами ТОВ «ПРЕМ'ЄР-ЛІГА»:

Електронна адреса: [email address]

Поштова адреса: 08162, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, смт Чабани, вул. Кірова, 162.

З повагою,

ТОВ «ПРЕМ'ЄР-ЛІГА»

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment