Про публічну інформацію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Зеленський Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Зеленський Олександр

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію протоколу конкурсної комісії з добору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти , що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Дніпропетровської області від 14 травня 2021р.
2. Копію рішення конкурсної комісії від 14 травня 2021р.
3. Копію заяви і всіх доданих копій до заяви на учась у конкурсі з добору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти , що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Дніпропетровської області - Жадько Олени Анатоліївни
4. Копію положення "Про комісію з добору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти , що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Дніпропетровської області "

З повагою,

Зеленський Олександр

публичной информации сектор,

1 Attachment

обласна рада Днiпропетровська,

2 Attachments

І
1725/0/2-21 і 02.06.2021

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]