Про проходження державної служби

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана Михайлівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Світлана Михайлівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Коли вперше та на яку посаду було призначено до Державної фіскальної служби України та/або її органів, в т.ч. митних, Бодрова Сергія Володимировича?

2. Надати інформацію про всі посади, які займав Бодров Сергій Володимирович в Державній фіскальні службі України та її органах, в т.ч. митних

3. Чи притягався Бодров Сергій Володимирович до дисциплінарної та/або адміністративної відповідальності під час роботи у Державній фіскальній службі та її органах, в т.ч. митних? Якщо так, прошу надати копії документів про притягнення Бодрова С. В. до відповідальності.

4. Надати суми нарахованої Бодрову Сергію Володимировичу заробітної плати помісячно, в тому числі надбавки, оплата за вислугу років, ранг, премії тощо, за останні 12 місяців
роботи Бодрова С. В. в Державній фіскальній службі України та її органах, в т.ч. митних.

5. Надати інфомацію про підстави звільнення Бодрова Сергія Володимировича з Державної фіскальної служби

6. Надати копію документа про звільнення Бодрова Сергія Володимировича з Державної фіскальної служби

З повагою,

Світлана Михайлівна

Державна фіскальна служба України

1 Attachment

Державна фіскальна служба України

1 Attachment