Про проект детального плану території у районі площі Ринок

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. у ПОВНОМУ обсязі (без скорочень) прошу надати такі електронні копії таких документів та інформацію:
- детальний план території у районі площі Ринок, винесений на громадське обговорення ( з усіма складовими, передбачениму ДБН ДБН Б.1.1-14:2012 ) .
На сайті ЛМР оприлюднено невідомо ким сформований витяг з пропонованого детального плану, що унеможливлює ознайомлення з детальним планом, обмежує права на доступ до інформації. (https://city-adm.lviv.ua/public-hearings...)

Тому прошу надати електронні копії документів у повному обсязі і високій роздільній здатності всього детального плану території у районі площі Ринок.
Прошу не перескеровувати на сайт Львівської міської ради чи інші посилання, а надіслати для оприлюднення на Доступі до правди самі файли , а саме: текстову і графічні частини детального плану території!

2) прошу надати інформацію, хто прийняв рішення оприлюднити детальний план території у районі площі Ринок в обмеженому об'ємі і надати копію відповідного рішення суб'єкта владних повноважень , де це рішення зафіксоване;

3) прошу надати завірену копію Завдання на розроблення детального плану території в районі пл. Ринок у м. Львові, надану розробнику замовником.

4) прошу надати копію договору на розробку детального плану території у районі площі Ринок між уповноваженим органом теритіоральної громади міста Львова і розробником у повному обсязі.
Усі запитувані документи прошу надати у вигляді фотокопій у форматі pdf або jpeg.

З повагою,

Дацко Олеся