Про присвоєння тарифного розряду фахівцям(консультантам) ІРЦ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У зв’язку з оприлюдненням Постанови КМУ від 21 липня 2021 р. N 765 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами», відбулися певні зміни в організації діяльності ІРЦ. Зокрема згідно вищезазначеної постанови внесені зміни у підрозділі 2 розділу I додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери". Ці зміни передбачають внесення до схеми тарифних розрядів позиції «фахівець інклюзивно-ресурсного центру» та зазначення 15 тарифікаційного розряду,а посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів («практичний психолог», «вчитель-реабілітолог», «вчитель-логопед, «вчитель-дефектолог») будуть прирівнені до посади «фахівець (консультант) ІРЦ».

Прошу надіслати роз'яснення щодо питання : «Чи правомірно, що фахівцеві інклюзивно-ресурсного центру, буде проводитися нарахування заробітної плани по 15 тарифікаційному розряду, з врахуванням змін Постанови КМУ від 21 липня 2021 р. N 765 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами»?»
- якщо вчитель-логопед має ступінь бакалавра та навчається на магістра і має 20 років стажу;
- і чи має право працівник обіймати посаду вчителя-реабілітолога освіта якої за дипломом «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія» та здобула кваліфікацію вчителя біології, валеології та основ екології» та за за яким тарифікаційним розрядом проводити нарахування заробітної плати стаж роботи 4 роки.

З повагою,

Алла

Державна служба України з питань праці

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]