про прийняття до громадянства України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи мої матеріали щодо до прийняття до громадянства України було вже розгланені на засіданні комісії при Президентові України з питань громадянства? І коли було розгланені?

чи надано мені громадянство України?

Я подавав заяву про прийняття до громадянства України у місті Луцьк 29 січня 2020р. На сайті Державної Міграційної Служби вказано, що термін розгляду заяви про прийняття до громадянства України розглядається до року часу, а мені до сьогоднішнього дня нічого не відомо.

Відповідно до вимог статті 16 Закону України "Про захист персональних даних", для отримання відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних з персональними даними, надаю реквізити документа, що посвідчує мою особу: Радван Алі Шабан Аль-Саммак, 26.09.1979 року народження, місце народження Басра Ирак,
посвідка на постійне проживання № 900023013, видана органом 0701 15.10.2019року.

З повагою,

Радван Алі Шабан Аль-Саммак

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment