Про правомрність прийняття постанови

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

11 січня 2020 року на Урядовому порталі оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України № 1155 від 11 грудня 2019 року "Про умови оплати праці прокурорів".

Також 11 січня 2020 року про прийняття даної постанови офіційно повідомлено на сайті Офісу Генерального прокурора України.

Пунктом 7 цієї постанови установлено, що зміна розмірів посадових окладів для працівників прокуратури, передбачених цією постановою, не є підставою для перерахунку пенсій, що призначені згідно із Законом України “Про прокуратуру”.

Тому, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- погоджувальний лист по даному проекту зазначеного урядового акту відповідними відомствами і підрозідами КМУ ;
- протокол узгодження позицій щодо цього урядового акту;
- висновки (у тому числі правової експертизи) Мінюсту, Мінфіну, Мінекономіки, Мінсоцполітики, Генеральної прокуратури України щодо проекту цього урядового акту;.
- пояснювальну записку до проекту постанови № 1155 від 11 грудня 2019 року "Про умови оплати праці прокурорів";
- чи розглядався і коли саме проект постанови Кабінету Міністрів України № 1155 від 11 грудня 2019 року "Про умови оплати праці прокурорів" відповідним урядовим комітетом, з долученням його рішення, а також витягу з протоколу засідання КМУ із зазначеного питання.
- про розмір виділених бюджетних асигнувать на фінансування у 2020 році виплат з державного бюджету пенсій прокурорським працівникам.
З повагою,

Людмила

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України

Відповідь у вкладеному файлі

 

 

show quoted sections

Посилання

Від: publishinfo

Посилання

Від: ПФУ департамент зведеного бюджету

Посилання