Про повідомлення та умови належного отримання проекту договору споживачем комунальної послуги

Фьодор Руденко

Доброго дня!

Ст. 13. Закону "Про житлово-комунальні послуги", передбачає порядок укладання, зміни і припинення договорів про надання комунальних послуг.

У ч.4 ст.13 записано, якщо споживач (інша особа, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача), який отримав проект договору (змін до нього) від виконавця комунальної послуги, не повідомив протягом 30 днів про свою відмову від укладання договору (внесення змін) та не надав своїх заперечень або протоколу розбіжностей до нього, а вчинив дії, які засвідчують його волю до отримання (продовження отримання) відповідної комунальної послуги від цього виконавця (у тому числі здійснив оплату наданих послуг), договір (зміни до нього) вважається укладеним у редакції, запропонованій виконавцем комунальної послуги, якщо інше не передбачено цим Законом.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про порядок повідомлення, умови належного отримання проекту договору (змін до нього) споживачем від виконавця комунальної послуги.

З повагою,

Фьодор Руденко

ITROBOT, Міністерство розвитку громад та територій України

2 Attachments

надати інформацію про порядок повідомлення, умови належного отримання
проекту договору (змін до нього ) споживачем від виконавця комунальної
послуги.