Про порядок розгляду та виконання листа ВС від 09.02.21

Мєдвєдєв Сергій Іванович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

09.02.2021 раку за № №216/0/58-21 на Вашу адресу за підписом голови Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду був направлений лист із викладеним правовою позицією та правовим висновком Верховного Суду у зразковій справі № 560/2120/20.

Серед іншого, в цьому листі також зазначено що висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, є обов'язковими для всіх суб'єктів владних повноважень.

Враховуючи той факт, що Пенсійний фонд України є одним з Центральних органів виконавчої влади, а його територіальні управління є лише його структурними підрозділами, які не мають права та не можуть вирішувати питання порядку застосування законодавства України, якщо такий порядок прямо не встановлений відповідним Законом, без відповідних роз'яснень, вказівок, рішень тощо керівництва центрального апарату, прошу повідомити та надати інформацію разом із відповідними документами з наступних питань:

1. Як розглянутий № №216/0/58-21 лист Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду керівництвом Пенсійний фонд України та його Правлінням.
Якщо зазначений лист не був предметом розгляду Правління ПФУ чи оперативного керівництва ПФУ в особі Голови правління та його заступників, просто повідомити, що лист керівництвом ПФУ не розглядався та рішення не приймалися.
Якщо цей лист Верховно Суду розглядався, прошу надати копії прийнятих рішень щодо порядку врахування правової позиції суду у діяльності як центрального апарату ПФУ так і його структурних підрозділів на місцях: роз’яснень, листів, вказівок тощо.

2. Коли, та якими документами позиція керівництва ПФУ щодо імплементації правової позиції Верховного Суду з питань перерахунку пенсій пенсіонерам прокуратури доведена до працівників центрального апарату ПФУ та його регіональних управлінь.

3. Враховуючи чисельність типових справ в провадженні адміністративних судів чи вирішено питання щодо одностайності позицій представників ПФУ як відповідача про визнання позовних вимог з урахуванням рішення Верховного Суду у зразковій справі, та проведення перерахунку пенсій пенсіонерам прокуратури у добровільному порядку, з попередніми заявами до судів про закриття проваджень.

По кожній відповіді, за наявності,надати копії відповідних документів

З повагою,

Мєдвєдєв Сергій Іванович

Пенсійний фонд України

Зареєстровано 26.02.2021 14:58:12, реєстраційний №271/11

Пенсійний фонд України

4 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]