Про порядок проведення перерахунку пенсій у зв'язку з підвищенням заробітної плати та виплати різниці між перерахованою та отриманої пенсії.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мєдвєдєв Сергій Іванович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Мєдвєдєв Сергій Іванович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На виконання Законів України, постанов КМУ, та нормативних актів Мінсоцполітики з питань пенсійного забезпечення громадян України, ПФУ розробляються додаткові нормативні акти – розпорядження, роз'яснення, положення, постанови, накази тощо задля деталізації порядку застосування усіх нормативно-правових актів під час виконання своїх функцій працівниками ПФУ на масцях.

Під час перерахунку розмірів пенсій та довічного грошового утримання, у зв'язку з підвищенням заробітної плати певної категорії громадян, як то передбачено спеціальними законами - Митним кодексом України, законами України "Про державну службу", "Про судоустрій і статус суддів", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", "Про Національний банк України", "Про Кабінет Міністрів України", "Про дипломатичну службу" та інш., перерахунок або відмови його проведенні проводяться у супереч цим законам.

Крім цього проведення перерахунків пенсій та виплати різниць за певний період проводяться по різному.

При проведенні перерахунку пенсій управліннями ПФУ за довідками, наданими пенсіонерами, проводиться перерахунок та виплачується різниця, яка утворилася з моменту виникнення права на перерахунок до початку виплати перерахованої пенсії.

При проведенні перерахунку пенсій управліннями ПФУ за рішеннями судів по таким самим довідкам, наданими пенсіонерами, але за якими у перерахунку органами ПФУ було відмовлено чи перерахунок був проведений частково, проводиться перерахунок при цьому різниця, яка утворилася з моменту виникнення права на перерахунок до виконання рішень судів та початку виплати перерахованої пенсії – не виплачується.

1. В зв'язку з цим прошу повідомити про наявні нормативні акти, Мінсоцполітики та Пенсійного фонду України, а також відомчі накази, роз’яснення, вказівки, листи тощо, якими регламентується, в тому числі детально, порядок проведення перерахунку пенсій у зв'язку з підвищенням заробітної плати за згаданими вище спеціальними законами на підставі законів, довідок та рішень судів та надати їх копії.

2. Прошу також повідомити Чи доводилося до управлінь Пенсійного Фонду в областях скасування постанови КМУ № 649 і яким чином, та надати копії відповідних документів.

3. Прошу надати інформацію, Хто вирішує порядок виконання рішень судів ПФ України чи Регіональні Управління ПФУ та яким нормативними актами це врегульовано, прошу надати їх копії.

З повагою,

Мєдвєдєв Сергій Іванович

Пенсійний фонд України

Зареєстровано 26.07.2021 08:07:10, реєстраційний №884/11

Пенсійний фонд України

15 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]