Про порядок оформлення попередження про заборгованість за комунальну послугу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Фьодор Руденко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Фьодор Руденко

Доброго дня!
Законом України "Про житлово-комунальні послуги", у ст.26 п.4, встановлено, що виконавець комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу) має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу незалежно від обраної моделі організації договірних відносин у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження від виконавця. Таке попередження надсилається споживачу не раніше наступного робочого дня після спливу граничного строку оплати комунальної послуги, визначеного законодавством та/або договором про надання відповідної комунальної послуги.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про порядок оформлення і вручення попередження, що надсилається споживачу для сплати, після спливу граничного строку оплати комунальної послуги.

З повагою,

Фьодор Руденко

ITROBOT, Міністерство розвитку громад та територій України

2 Attachments

надати інформацію про порядок оформлення і вручення попередження, що
надсилається споживачу для сплати, після спливу граничного строку оплати
комунальних послуг .