Про покривання кримінальних злочинів вищих посадових осіб НБУ та знищення доказів співробітниками НП України впродовж 2015-2018 р.р.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Миколаївна Литвиненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!

За посиланням офіційний лист відділу ГПУ щодо кількості заяв Литвиненко Т.М. про злочини вищих посадових осіб НБУ, т.ч. які було скеровано до Генерального прокурора України від інших вищих посадових осіб органів державної влади ( комітетів ВРУ протидії корупції, народних депутатів України тощо), впродовж 2015 -2018 р.р. із зазначенням щодо кількості заяв про злочин та звернень по рокам, станом на березень 2018 року 

Вказані заяви про злочини, звернення тощо, згідно іншої наданої інформації від ГПУ - було скеровано до структурних підрозділів НП України, як м. Києва, так і м.Дніпро.

Одне із останніх, улітку 2018 року " рішалося" співробітниками Дніпровського міськвідділу НП України у Дн-ській області, заяву про злочин реєструвати відмовили, запропонувавши жінці-заявниці, яка зазнала прямої дискримінації за ознакою статі і віку змусити НП через суд зареєструвати заяву про ці злочини та внесення НП відомостей у ЄРДР.

Належної реєстрації заяв про злочини щодо внесення відомостей до ЄРДР та повідомлення заявника про це - відсутні, злочини покривалися, докази долучені до заяв про злочини співробітниками НП України - очевидно знищино, інших відомостей заявнику не надано.

https://drive.google.com/file/d/1-1qkApz...

За посиланням, витяг із офіційного висновку Омбудсмена від червня 2018 року, наданий за рішенням суду щодо прямої дискримінації заявниці- жінки за ознакою статі і віку з боку тих же посадових осіб НБУ за повідомлення про корупцію і пов'язані із цим злочини в системі НБУ, аналогічні копії висновку щодо масової прямої дискримінації українців/ок впродовж 2014 -2019 р.р. співробітниками НП України - очевидно знищено, відомості про злочини в ЄРДР не внесено тощо

https://drive.google.com/file/d/0B5wYePu...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Хто з керівництва НП України або поза її межами приймав рішення щодо не внесення відомостей про злочини по заявам і зверненням до ЄРДР, по кожній із заяв і звернень про злочини, зазначених у вищенаданому листі ГПУ та скерованими до структурних підрозділів НП м.Києва і м.Дніпро, по рокам. Що очевидно умисно робилося щ метою приховати і пособствувати масовим злочинам проти особистості українців/ок.

2. Хто з керівництва НП України приймав рішення знищити надані докази у заявах і зверненнях про злочини вищих посадових осіб НБУ, по кожній із заяв і звернень про злочини, по роках, зазначених у вищенаданому листі ГПУ.

3. Які НП України вжито заходів і актів реагування щодо масової прямої дискримінації українських жінок за ознакою статі і віку з боку вищих посадових осіб НБУ із використанням прихованого корупційного, дискримінаційного положення затвердженого Правлінням НБУ, з корисливих мотивів з метою встановлення контролю поза межами законодавства України над фінансовою і банківською системою України в інтересах третіх осіб, впродовж 2015 -2019 р.р.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Тетяна Литвиненко!

Створен запит #898485 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Тетяна Литвиненко

На ваше звернення #898485 надана відповідь:

Шановний(а) Тетяна Миколаївна Литвиненко!

Доводимо до Вашого відома, що правила звернення громадян з використанням
мережі Інтернет вказано на [1]нашому сайті.

[2]Завантажити шаблон листа

[3]Перейти для ознайомлення з відповіддю.

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://www.npu.gov.ua/podati-zvernennya...
2. https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/...
3. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!

Скеровано копії :

Керівнику Державного бюро розслідувань 

Апарат Верховної Ради України   
Комітет із питань забезпечення правоохоронної діяльності 
  
Комітет із питань протидії корупції   
( прохання невідкладного розгляду на засіданні, після новостворення комітетів 9 - го скликання ВРУ, порушених питань у зверненні та встановлення парламентського контролю щодо притягнення винних із числа керівництва Національної поліції щодо пособництва і покривання масових злочинів проти українців/ок ,зокрема акти масової прямої дискримінації жінок, у конкретному випадку Литвиненко Т.М. за повідомлення про корупцію з боку членів Правління НБУ, впродовж 2014 -2019 р.р.)

Додажмо відписки ( у тому вигляді якому НП надає на публічні запити ) працівників відділу звернень та надання публічної інформації Центрального апарату Національної поліції України

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти