Про перевезення

Вікторія Гончаренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кореспонденцію відправлених пасажирів по напрямку Київ-Львів, по кожному потягу в цьому напрямку окремо за період з 1 січня 2018 року до 24 жовтня 2018 року

2. Кореспонденцію відправлених пасажирів по напрямку Львів-Київ, по кожному потягу в цьому напрямку окремо за період з 1 січня 2018 року до 24 жовтня 2018 року

3. Інфрмацію про розподіл місць в потягах Укрзалізниці

4. Про наявність плацкартних вагонів по напрямках Київ-Львів-Київ

З повагою,

Вікторія Гончаренко

Вікторія Гончаренко

Доброго дня!

Ви не відповіли на мій запит щодо перевезень, у разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати вашу бездіяльність відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Вікторія Гончаренко

Вікторія Гончаренко

Доброго дня!

Ви не відповіли на мій запит щодо перевезень. Інформую про це повторно. У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати вашу бездіяльність відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Вікторія Гончаренко